formularz kontaktowy


Posted by admin

Masz pytanie, propozycje - napisz do nas.

 

Dlaczego warto?

Fundacja ITB powstała z myślą o przedsiębiorcach, którzy rozumieją konieczność skorzystania z usług zewnętrznego doradcy tam, gdzie nie wystarcza ich własna wiedza oraz doświadczenie. Dysponujący fachową wiedzą konsultant pomaga zaoszczędzić czas, a także pozwala zapobiec skutkom nieprofesjonalnego podejścia np. do tematów prawnych.

 

Jednakże sama świadomość tego, że potrzebne jest zewnętrzne wsparcie, nie rozwiązuje problemu. Bardzo często pojawia się bowiem pytanie, którą z setek firm zewnętrznych obdarzyć zaufaniem, a czasem nawet dopuścić do tajemnic związanych z najważniejszymi decyzjami w firmie. Wiele spraw wymaga natychmiastowej decyzji, których po podjęciu nie da się już odwrócić. Ponadto, koszty zatrudnienia doradców często przekraczają możliwości finansowe, szczególnie w przypadku przedsiębiorców dopiero ruszających ze swoim biznesem.

 

Korzystając z profesjonalnych usług doradczych, świadczonych przez doświadczonych i znających problemy biznesu konsultantów, przedsiębiorca może poświęcić czas na rozwój swojej działalności. Zamiast zgłębiać nieznane dotąd zagadnienia, będzie mógł zajmować się tym, co daje najwięcej satysfakcji, a jednocześnie nie narazi się na ryzyko związane z niefachowym podejściem do tematu. 90% dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej sprawi z kolei, że koszt niedostępnych na co dzień usług przestanie być problemem. 

 

 

Pliki muszą mieć mniej niż 2 MB.
Dozwolone typy plików: gif jpg png pdf doc docx odt xls xlsx ods zip.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a jednocześnie przeciwdziałanie spamowi.
1 + 2 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.